• 0551 136 46 47
  • info@ustunguv.com

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Yüksek Kalite Güvenlik Kamerası Montaj Ve Tamiri

Ev,ofis ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlayacak anlık takip yapabileceğiniz güvenlik kamerası sistemlerinin kurulumunu yapıyoruz.
Ev Kamerası Sistemleri
Yeni nesil ev kamerası sistemleri ile sizlere çözüm odaklı sonuçlar.
Site Kamera Sistemleri
Sitelerin güvenliği için donanımlı site kamera sistemleri uygun fiyatlar da.
Mağaza Kamera Sistemleri
Mağaza ve iş yerlerinin güvenliği için 7/24 takip edebileceğiniz sistemler.
Fabrika Kamera Sistemleri
Fabrikalarınızı her an takip edebileceğiniz ve güvenliğini kolayca sağlayabileceksiniz.

Kamera Sistemleri

Evimizdeyken aklımız iş yerinde, iş yerindeyken de genelde evde oluyor. Ya da orada olamadığınız anlarda hem evinizin hem de iş yerinizin güvenliğini düşünüyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte eski tip alarm sistemleri de neredeyse rafa kaldırıldı. Çünkü artık evinizde orada bulunmadığınız zamanlarda bile kurduracağınız kamera sistemleriyle oradaymış gibi evinizi ve iş yerinizi takip edebilirsiniz. İzmir kamera sistemleri de istediğiniz anda bu sistemi sunmak için hizmetinizde.

Ev, Apartman ve Site Kamera Sitemleri

Hepimiz yaşam alanlarımızın güvenli olmasını isteriz. Günümüzde de yaşam alanlarımızın çoğunu oluşturan yerler evlerimizdir. Apartman ve site gibi geniş bir halk kitlesine açık olan bu tarz yerlerde istenmeyen olaylarla karşılaşmak daha olasıdır. Bunların en büyük nedenlerinden biri de eski tip mahalleciliğin yerini artık kalabalık apartmanların almış olmasıdır. Bununla beraber insan yaşadığı apartmana kimin girip kimin çıktığını takip edemez oldu. Kaldı ki takip etseniz bile sizin gibi o apartmanda yaşayan bir ailenin misafiri de olabilir. Yine de işi sağlama almak lazım. Tam bu noktada kolay kurulumu olan kamera sistemleri devreye girer.

Apartmanlarınızın giriş kapısını görebilecek bir noktaya koyduğunuz kameralar 7 gün 24 saat kayıt yaparak sizler için apartmana giriş çıkış yapan kişileri –genellikle- bir ay süreyle kaydeder. Bu açıdan dikkat edilmesi gereken en önemli husus giriş çıkış yapan kişilerin yüzlerinin net bir şekilde gözükmesidir. Olası bir kötü durumla (hırsızlık akla ilk geleni) karşılaştığınız zaman kameralar sayesinde kimlik tespiti yapılabilir. Ayrıca kameraların göz önünde bulunması kötü niyetli insanlar için caydırıcı bir etken de olabilir.

İsteğiniz bağlı olarak sistemi daha geniş bir alanda kullanabilirsiniz. Sitenizin belirli noktalarında kurdurttuğunuz kayıt sistemlerini internete bağlattığınız takdirde apartman sakinleri; parkta oynayan çocuklarını, otoparktaki arabalarını vb. telefonlarından takip edebileceklerdir.

İş Yeri Kamera Sitemleri

İş yerlerinizde ya da fabrikalarınızda kurduracağınız kamera sistemleri ile hem çalışanlarınız hem de ürün üretimini takip ederken aynı zamanda iş yerinizin güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Ev kamera sistemleri biçiminde olduğu gibi iş yerinizde de kayıt cihazını internete bağladığınız takdirde orada olmasanız bile telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da tabletinizden iş yerinizi her zaman takip edebilirsiniz.

İş yerinizin güvenliğini sağlamak için güzel bir adım olsa da bazen bu sistemin çalışanlarınızın üzerinde baskı kurduğunu düşünebilirsiniz ancak durum pek de öyle değildir. Dışarıdan gelen bir insan yüzünden herhangi istenmeyen bir durum yaşandığı zaman çalışanlarınız üzerine suç kalamayacağını bilir çünkü kameralar her şeyi saniyesi saniyesine kaydeder. Bu şekilde iş yerinizin de güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Tüm Kuruluşlara Hizmet Etmekteyiz.

Sadece ev ve mağaza kamera sistemleri ile kısıtlıkalmayıp bir çok alanda güvenlik sistemleri kurulumu yaparak sizlere hizmetin kalitesini sunmaktayız.