• 0551 136 46 47
  • info@ustunguv.com

Hakkımızda

Üstün güvenlik elektronik olarak her zaman önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Bu doğrultu da her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlar da vererek müşterilerimizi kalitemiz ile memnun etme derdinde olduk. Güvenlik kamerası ve diğer güvenlik sistemlerinin kurulumu, temini olsun sizlere her zaman hızlı çözümler sunma gayreti içerisinde olarak, bugün Torbalı başta olmak üzere İzmir’in bir çok ilçesine hizmetlerimizi götürmeye devam ediyoruz…

Üstün güvenlik elektronik firmasının en önemli vizyon ve misyonu Torbalı sınırlarını aşarak İzmir’in tüm ilçelerine hakim olmak sonrasında vermiş olduğumuz bu kaliteli hizmeti yakın bölgeler de ki tüm il ve ilçelere götürmek olacaktır. İş ahlakı felsefesi ile yapmış olduğumuz tüm işler de her zaman en iyisini yapabilme gayreti içerisinde olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Firma olarak sadece kamera sistemleri ve diğer güvenlik sistemlerinin montaj, tamiri gibi kısıtlı bir alan da hizmet vermiyoruz. Elektronik olarak onlarca farklı cihazın bakım ve onarımını sizler için yapıp, kullanabilir hale getiriyoruz. Ayrıca farklı elektronik cihazların teminini de firmamızdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Torbalı güvenlik kamerası
Ayrancılar kamera sistemleri