• 0551 136 46 47
  • info@ustunguv.com

Güvenlik Sistemleri

Ev Ve İşyeri Güvenliği

Tüm güvenlik sistemleri ile sizin her ortam da güvende olduğunuzu hissetirmenin sevincini yaşıyoruz.
Alarm Sistemleri
For the greater part of us, our house isn't only a place, it's the place.
Kamera Sistemleri
For the greater part of us, our house isn't only a place, it's the place.

Üstün Güvenlik İle Kaliteli Güvenlik Sistemleri

İnsanların neredeyse hepsi sevdiği insanların ya da sahip olduğu malları kaybetmek istememektedirler. Bizler de insanların bu değer ermekte oldukları şeylere herhangi bir şekilde zarar gelmesini istememekteyiz. Bundan dolayı yıllardır firma olarak güvenlik sistemleri üzerine hizmet sunmaktayız. Firma olarak bizlere başvuru gerçekleştirmekte olan kişilerin bütün güvenliklerini sağlayabilmek adına elimizden gelenin her daim en iyisini yapmaya çaba harcamaktayız. Hayat içerisinde her daim olumlu olaylarla karşı karşıya kalınmadığını bilen kişiler can ve mal güvenliklerini korumak adına İzmir güvenlik sistemleri olarak bizlerle iletişim haline geçmektedirler.

Yaşam alanlarınız içerisine dahil olan iş yerleriniz ve konutların güvenliklerinin en üst düzey içerisinde korunabilmesi için gerekli olan güvenlik önlemlerini her daim en üst noktada tutmamız gerekmektedir. Bu güvenlik önlemleri içerisinde firma olarak olumsuz olayları önleyebilmek adına teknolojinin sunmuş olduğu bütün özellikleri en üst düzey içerisinde kullanmaya çalışmaktayız.

İnsanların karşılaşabilecekleri bu olumsuz durumlar önceden tespit edilirse en az hasar ile kurtulmanız sağlanabilmektedir. Bundan dolayı sizler için kurmuş olduğumuz güvenlik sistemleri sayesinde olumsuz bir durum erken bir şekilde sizlere ve gerekli olan yetkili mercilere haber verilerek bir an önce gerekli olan müdahalelerin yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca gerekli güvenlik sistemlerini güvenlik kameraları ile daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Böylece sistem sizlere haber verdiği zaman iş yerinizi ya da konutunuzu görüntülü olarak kontrol edebilirsiniz.


Güvenlik Sistemleri Nelerdir

Güvenlik sistemleri kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilmektedirler. İlk olarak sizlere insanların en fazla kullandığı sistemden bahsetmek istiyoruz. Bu hırsızlık alarm sistemidir. Bu alarm sistemi içerisinde belirlenmiş bölgelere yerleştirilmiş olan manyetik kontaklar ve sensörler yardımıyla evinize ya da iş yerinize istenmedik bir giriş gerçekleştiği zaman alarm sistemleri devreye girerek sizlere haber vermektedir.

Bir diğeri ise yangınlar için kullanılan sistemlerdir. Bu sistem içerisinde bulunan duman detektörleri gerekli olan sıcaklık ve duman kontrollerini yaparak yangın çıkması durumunda söndürme sistemini devreye sokmaktadır. Sel ve su baskınları için kullanılan sistemler içerisinde ise bulunan sensörler su baskınları durumunu belirleyerek gerekli yerlere bildirmektedirler. Son olarak ise gaz kaçakları için kullanılan sistemler bulunmaktadır. Bunlar ise konut ya da işyerlerinizin herhangi bir sebepten dolayı gaz kaçaklarını tespit ederek gerekli müdahalelerin yapılmasını sağlamaktadır.

Güvenlik Sistemleri Kurulumu

Güvenlik sistemleri sektörü içerisinde yer almakta olan bütün sistemlerin kurulumu firma olarak elimizden gelenin en iyisi şeklinde gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Hangi alarm sistemi kurulumu gerçekleştirilecekse o alarm sistemleri içerisinde uzman mühendis ve teknik ekip elemanları aracılığıyla kurulumları gerçekleştirilmektedir. Güvenlik sistemleri kurulum işlemlerini gerçekleştirirken her daim kurulum sonu test işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca sistemlerin 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerekli olan bütün yerlere haber verip vermediğini kontrol ederek sistemi teslim etmekteyiz.

Tüm Kuruluşlara Hizmet Etmekteyiz.

Sadece ev ve mağaza kamera sistemleri ile kısıtlıkalmayıp bir çok alanda güvenlik sistemleri kurulumu yaparak sizlere hizmetin kalitesini sunmaktayız.