• 0551 136 46 47
  • info@ustunguv.com

Torbalı Alarm Sistemleri

Son Sistem Alarm Sistemleri

Hırsız,yangın, ev ve iş yerleri için uygun fiyatlar da sunduğumuz alarm sistemleri ile sizlere kaliteli hizmetler vermeye çalışıyoruz.
Hırsız Alarm Sistemleri
Hırsız alarm sistemleri ile sizleri güven altına alıyoruz.
Yangın Alarm Sistemleri
Olası yangın durumlarında hızlı çözümler sunmaya devam ediyoruz.

ALARM SİSTEMLERİ

Alarm sistemleri tam olarak haneye tecavüz, gasp, soygun, tehdit, yangın, sağlık durumu ya da hırsızlık gibi durumları tespit ederek gerektiği zaman sizlere ve gerekli kurumlara kısa süreler içerisinde haber vermeyi sağlayan elektronik çözüm mekanizmalarıdır. Kullanım bakımından insanlara kolaylık sunmakta olan bu sistemler bir o kadar da iyi bir güvenlik ortamı sağlamaktadır. Alarm sistemi devreye girdiği zaman bazen sirenle, ışıkla ya da otomatik telefon bağlantılarıyla haber verme özelliklerine sahiptir. İstenmeyen bir doğal afet durumunu, evinizin ya da konutunuzun pencere ya da kapısının açılması, istenmeyen birinin yaşam alanınız içerisinde hareket etmesi ya da cam kırılması gibi durumların meydana gelmesi halinde bunları tespit edebilmektedir. İzmir alarm sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz çeşitli seçenekler içerisinde dilediğiniz bölgenin alarm sistemini devre dışı ya da aktifleştirme hakkına sahip olacaksınız. Böylece özgür bir şekilde alarm sistemleri üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Alarm sistemleri içerisinde genellikle kurma ya da kapama işlemleri şifre girerek gerçekleştirilebileceği gibi uzaktan kumanda kullanılarak da aktifleştirilebilmektedir. Hangi işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız kullanın sizlerin telefonlarına yükleyeceğimiz uygulama sayesinde kullanmakta olduğunuz sistem üzerinde söz hakkına sahip olacaksınız.


Alarm Sistemleri İçerisinde Bulunan Ekipmanlar

Alarm sistemleri içerisinde oldukça fazla ekipman bulunmaktadır. Bu sistemler merkezi sisteme bağlı olan bir panel hırsızlık, yangın ya da gaz kaçağı gibi durumları tespit etmektedirler.

Alarm Paneli: Alarm sistemi içerisinde detektör ve siren gibi ünitelerin bu bölüme kablolu ya da kablosuz şekilde bağlantıları gerçekleştirilerek gerekli olan durumlarda alarm sisteminin devreye girmesi sağlanmaktadır.

Tuş Takımı: Bu tuş takımı sistemi alarm paneli ile iletişimi sağlayan bir ünite sistemidir. Bu sistem sayesinde alarm sistemi aktifleştirilir ya da devre dışı bırakılabilir.

Manyetik Kontak: Alarm sistemleri kurulum işlemlerinin gerçekleştirilmiş olduğu mekanlar içerisinde giriş riskinin bulunduğu kapı ya da pencere gibi bölmelere takılan detektörler aracılığıyla güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur.

Gaz Duman Detektörleri: Bu sistem içerisindeki ekipman kurulu olduğu ortam içerisindeki gaz ya da duman yoğunluğunu tespit ederek tehdit durumları içerisinde sistemi haberdar etmektedir.

Siren: İstenmeyen bir durum karşısında yüksek ses frekansıyla çevreye haber veren alarm sistemi elemanıdır.


Alarm Sistemlerinin Kurulum Kalitesi

Alarm sistemleri için sağlamış olduğumuz kurulum işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi maksadıyla gerekli olan bütün önlemleri hem kurulum öncesi hem de kurulum içerişimde almaktayız. Firmamıza başvuru yaparak kurmak istediğiniz alarm sistemini sizlere kurmadan önce mühendisler kurulumun gerçekleştirileceği bölge içerisinde denetim gerçekleştirmektedirler. Bunun ardından deneyimli ve işlerini son derece titizlikle yapan teknik ekip elemanlarımız alarm sistemini titizlik ile kurmaktadırlar. Kurulum bittikten sonra teslim işlemi yapılmadan önce gerekli olan bütün aşamalar gözden geçirilerek alarm sistemi için başvuru gerçekleştiren kişilere alarm sistemleri teslim edilir.

Tüm Kuruluşlara Hizmet Etmekteyiz.

Sadece ev ve mağaza kamera sistemleri ile kısıtlıkalmayıp bir çok alanda güvenlik sistemleri kurulumu yaparak sizlere hizmetin kalitesini sunmaktayız.